dowolna

Domy nad morzem Gdynia - Oferty sprzedaży lub wynajmu

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

2 290 000 zł188 m² 12 180,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 188 m , położony na działce o powierzchni 600 m , w jednej z najbardziej prestiżowych nadmorskich dzielnic Trójmiasta - Gdyni Orłowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Muchowskiego

Oksywie,Gdynia

1 099 000 zł110 m² 9 977,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Nowy lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwulokalowym z prywatnym ogrodem, położony w spokojnej części Gdyni Oksywiu, kilka minut spacerem od klifu i terenów spacerowych nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Orłowo,Gdynia

2 950 000 zł246 m² 11 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny dom o pow. ok 246m2 w Gdyni w Orłowie. Działka ok 400m2. Dom składa się z trzech kondygnacji. 7-pokoi, 3 kuchnie i 3-łazienki ; po jednej na każdej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miegonia

Oksywie,Gdynia

1 149 000 zł153 m² 7 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:324 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej, gdynia, ul. Miegonia. Widok na morze! dom Dom o powierzchni 153 m2 usytuowany na płaskiej, słonecznej działce od strony południowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miegonia

Oksywie,Gdynia

2 150 000 zł306 m² 7 026,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:647 m²

Inwestycja - dom dwulokalowy (bliźniak - całość), gdynia, ul. Miegonia potencjał na wynajem / sprzedaż przedmiot sprzedaży Na sprzedaż cały budynek w zabudowie bliźniaczej (2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

5 555 555 zł500 m² 11 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ułańska

Redłowo,Gdynia

3 940 000 zł300 m² 13 133,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:349 m²

Gdynia Redłowo - przestronny dom, 10 minut od plaży - tuż przy Rezerwacie Komfort | Przestrzeń | Kontakt z naturą - otulina lasu | Tuż przy plaży | Cichy zaułek - z dala od zgiełku |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

5 500 zł96 m² 57,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony blisko plaży w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdyni - Oksywie przy ul. Dickmana 49. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 450 000 zł203 m² 12 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji - Gdynia Redłowo, ul. Kopernika Na sprzedaż dom jednorodzinny z 1956 roku, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Oksywie,Gdynia

1 800 000 zł117 m² 15 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty nieruchomości w jednej z nadmorskich części Gdyni - w dzielnicy Oksywie, przy ulicy Dickmana. Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

3 495 000 zł375 m² 9 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż skrajny szeregowiec w Gdyni Redłowo - bardzo blisko do morza! Idealnie nadaje się pod inwestycje! 10 minut od morza! Na nieruchomość składają się: poddasze: o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

6 899 999 zł500 m² 13 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kopernika

Redłowo,Gdynia

2 490 000 zł159 m² 15 671,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:122 m²

Na sprzedaż szeregowiec w Gdyni Redłowo - bardzo blisko do morza! Idealnie nadaje się pod inwestycje! 10 minut od morza! Na nieruchomość składają się: poddasze: o powierzchni: 47,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mały Kack,Gdynia

1 620 000 zł140 m² 11 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom z ogromnym potencjałem tuż przy lesie To nie jest zwykły dom. To miejsce, w którym naprawdę chce się żyć. Położony na granicy zabudowy i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdynia

Obłuże,Gdynia

345 000 zł55 m² 6 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 54,9 m , idealne zarówno dla inwestora, jak i rodziny poszukującej funkcjonalnego lokum. Nieruchomość znajduje się w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

879 000 zł98 m² 8 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż komfortowy dom 800 metrów od morza - Mosty Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w malowniczej miejscowości Mosty, położonej zaledwie 800 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Orłowo,Gdynia

2 399 000 zł165 m² 14 539,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Orłowie - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni. Przedstawiamy dom z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

1 749 000 zł120 m² 14 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w Gdyni (płyta Redłowska) przy ulicy Powstania Śląskiego. Atuty - widok na morze, - wszędzie blisko, a jednocześnie cisza i spokój, - segment środkowy (niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Orłowo,Gdynia

2 800 000 zł268 m² 10 447,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) położony w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Redłowo,Gdynia

3 450 000 zł332 m² 10 391,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To idealna propozycja dla osób, które marzą o życiu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Unruga

Pogórze,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty do wynajęcia komfortowe bezczynszowe mieszkanie Z ogródkiem gdynia pogórze, ul. Unruga Po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Chwarzno,Gdynia

1 550 000 zł296 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:411 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna W gdyni! Jest to obiekt o ugruntowanej pozycji na rynku, który od lat z powodzeniem funkcjonuje jako dochodowy biznes noclegowo turystyczny. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętopełka

Orłowo,Gdynia

3 590 000 zł130 m² 27 509,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:372 m²

Dom w pierwszej linii brzegowej z widokiem na zieleń - 100 metrów od morza Orłowo, gdynia. Atuty oferty: prestiżowa lokalizacja - pierwsza linia brzegowa Orłowa, z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

6 899 999 zł500 m² 13 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mały Kack,Gdynia

1 620 000 zł140 m² 11 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom pod lasem, mały Kack 140 m2 Tu zaczyna się inny styl życia, ostatni dom przed samym lasem, w miejscu, gdzie po wyjściu z ogrodu dosłownie wchodzisz prosto na ścieżki Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 590 000 zł153 m² 10 392,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdyni. Ten przestronny dom o powierzchni ok.160m to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

1 499 000 zł184 m² 8 146,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:275 m²

Marzysz o rodzinnym domu w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdyni? Prezentujemy przestronny, bliźniaczy dom o powierzchni 184 m w urokliwym Redłowie. To oferta dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdynia

Orłowo,Gdynia

3 818 500 zł272 m² 14 038,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:372 m²

Komfortowy i idealny do życia i pracy dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej okolicy Gdyni w Ołowie blisko morza. Powierzchnia działki 372m2. Powierzchnia całkowita domu 272m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 990 000 zł153 m² 13 006,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:185 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 990 000 zł153 m² 13 006,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:185 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętopełka

Orłowo,Gdynia

3 900 000 zł130 m² 29 885,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:372 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

7 999 999 zł500 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

2 229 000 zł290 m² 7 686 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Lokalizacja: mały Kack znajduje się niedaleko morza, co zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do pięknej, piaszczystej plaży i nadmorskich spacerów. W okolicy znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Orłowo,Gdynia

2 990 000 zł160 m² 18 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Unikatowa oferta W orłowie, dom do remontu W sercu jednej Z najbardziej pożądanych lokalizacji W polsce 160 m | 6 pokoi + kuchnia + 2 łazienki | Działka 501 m | Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

3 490 000 zł332 m² 10 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort życia w centrum miasta jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

8 999 999 zł500 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młynarz

Oksywie,Gdynia

1 499 000 zł172 m² 8 730,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesny Dom w zabudowie szeregowej - Gdynia, ul. Genowefy Młynarz, osiedle Komandorskie Wzgórze (invest Komfort). Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie spokój natury spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Algierska

Oksywie,Gdynia

1 040 000 zł185 m² 5 621,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:303 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kamienna Góra,Gdynia

10 300 000 zł351 m² 29 344,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! gdynia kamienna góra! wyjątkowa i unikalna lokalizacja w gdyni nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Pogórze,Gdynia

1 699 000 zł225 m² 7 551 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:672 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Komfortowy dom z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana III

Orłowo,Gdynia

4 845 000 zł180 m² 26 916,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypoziomowy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij