Dom, ul. Niska

Niska, Witomino, Gdynia, pomorskie

  • 4 500 zł
  • 303 m²
  • 14,85 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Jaworski

Skontaktuj się

Dom, ul. Niska

Niska, Witomino, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
24 maja 2026

4 500 zł

303 m²

14,85 zł/m²

Dom, ul. Niska

Zaktualizowane: 24 maja 2026

4 500 zł 303 m² 14,85 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
841 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Kaucja:
6 000 zł

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

841 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Kaucja:

6 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 500 zł / miesiąc
  • Charakterystyka domu 303 m² (200 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący
  • Działka: 841 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, strych
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 6 000 zł
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: INVILLA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 24.05.2026
  •   numer ogłoszenia: IN756007

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Przestronny i funkcjonalny dom do wynajęcia - Gdynia Witomino, ul. Niska.

Prezentujemy ofertę wynajmu wolnostojącego domu o powierzchni całkowitej 303 m2, położnego na działce o powierzchni 841 m2, zlokalizowanego w cichej, kameralnej i spokojnej okolicy Gdyni. (...)